Тенис Уроци По Тенис

manolovatennis

New member
Здравейте, предлагам уроци по тенис. Часовете се провеждат на кортовете на SBS до библиотекарския университет. Цени и записване на 0894381919. Обучавам както начинаещи, така и напреднали. Деца и възрастни от всякакви възрастови групи.
 

nadal-fan

Member
Здравейте! Имам син, който месец май ще направи 7 години. Играл е няколко пъти с треньор миналата година на БНТЦ и с мен. Може ли малко повече информация по колко деца са в група, след работно време ли са тренировките и ориентировъчни цени за групово/индивидуално посещение? Благодаря!
 

manolovatennis

New member
Здравейте, имам групи за деца 9-11г и работя с другите в различните възрастови групи индивидуално. Индивидуалните тренировки се провеждат когато на вас ви е удобно след работно време или събота и неделя. Цените в група са: 25лв за единична тренировка или 60лв за 4 тренировки в пакет. Индивидуалната тренировка е 37лв. Или в пакет 300лв за 10 часа.
 

kiro

Member
В цената включен ли е корта или се заплаща отделно ? Става въпрос за ИНДИВИДУАЛНИТЕ тренировки.
 

manolovatennis

New member
Отделно се заплаща корта - 35лв е в делнични дни до 17:00ч и 40лв е след 17:00ч в делнични и събота и неделя.
 
  • Like
Реакции: kiro

Горе